Dodany: 2011-11-03 08:34:54
 

Radca prawnyOsoba wykonująca zawód radcy prawnego może występować w kilku rolach. Może stać się ona zarówno reprezentantem klientów indywidualnych jak też firm którzy potrzebują pomocy doświadczonego prawnika.

 

W odróżnieniu jednakże od osoby jaką jest adwokat Rzeszów nie może ona pozostawać w stosunku pracy co właściwe jest jedynie adwokatom. Nie umniejsza to jednak faktu, że prowadzona przez nią kancelaria to dobry sposób na życie. Pozwala bowiem uniezależnić się od instytucji państwowej w której dla przykładu pracuje adwokat Rzeszów czy też właśnie osoba sędziego, reprezentujący polski wymiar sprawiedliwości.

 

A to jak nie trudno się domyślić daje ogromne możliwości przy tak naprawdę minimalnym ryzyku. Radca prawny to osoba ,która może bowiem jedynie radzić natomiast adwokat Rzeszów ma obowiązek reprezentacji swego klienta przed organem sądowniczym, osoba radcy ma taki obowiązek jedynie wówczas gdy wymaga tego postępowanie. Niestety zawód ten ma również swój minus – radca prawny nie posiada immunitetu który przysługuje adwokatowi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Radca prawny
Nick: