Dodany: 2011-11-03 09:15:41
 

Jakie usługi z zakresu prawa spółek oferują kancelarieProwadzenie biznesu w formie spółki to nie lada wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Przez wielu ten sposób prowadzenia firmy uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych o ile oczywiście nie jest to działalność jednoosobowa.

 

Założenie spółki w odróżnieniu od tradycyjnych form założenia działalności możliwe będzie jedynie w kilku przypadkach. Pierwszym jest posiadanie odpowiedniego kapitału stanowiącego kapitał zakładowy. W jego skompletowaniu niestety nie będzie w stanie pomóc kancelaria adwokacka Rzeszów.

 

O pieniądze będą musieli samodzielnie postarać się wspólnicy. Analogicznie jak w przypadku pieniędzy koniecznych do rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jedynie w czym może pomóc kancelaria adwokacka Rzeszów w tym przypadku to oczywiście skompletować wszelkie dokumenty związane z rejestracją firmy w formie spółki jak również zająć się ich dostarczeniem do właściwego sądu. Po rejestracji może zająć się również obsługą prawną przedsiębiorstwa jak też postarać się o zmniejszenie należności względem urzędów: skarbowego jak również ZUS-u. Dzięki doświadczeniu swych pracowników kancelaria adwokacka Rzeszów może również reprezentować firmę przed sądem..

Nick: