Dodany: 2018-01-24 11:22:39
 

Odmówienie spadku

Masz problem z kwestią związaną z prawem spadkowym? Najlepiej udać się po fachową poradę prawną do spadki prawnik olsztyn, który wytłumaczy wszystkie formalne zawiłości dotyczące danej sprawy.

Czasami nieświadomie popełniamy błędy, które w świetle prawa mogą być traktowane jako nasze celowe postępowanie. Na przykład od momentu, kiedy posiądziemy wiedzę o przyznanym nam spadku mamy dokładnie sześć miesięcy na podjęcie decyzji czy go przyjmujemy czy odrzucamy. Jeśli w ciągu tego okresu nie poinformujemy właściwych organów, że odmawiamy bycia spadkobiercami, według obowiązującego prawa automatycznie wszystko dziedziczymy. Problem pojawia się w momencie, kiedy otrzymamy dość niemiłą niespodziankę w postaci zaległych zobowiązań finansowych zmarłej osoby. Jak wtedy poradzić sobie z takim kłopotem?

Wtedy na pomoc przychodzi nam spadki prawnik Olsztyn, który będąc naszym pełnomocnikiem może na przykład znaleźć dowody na to, że dowiedzieliśmy się o należącej się nam schedzie później niż zostało, to określone w dokumentach lub wcale. Dzięki czemu istnieje szansa na odrzucenie niechcianego spadku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odmówienie spadku
Nick: