Dodany: 2011-11-03 09:42:16
 

Czym jest działalność kancelarii pro bonoZakres usług kancelarii adwokackich jest bardzo szeroki. Jako, iż kancelaria adwokacka Rzeszów to podmiot specjalizujący się w wielu różnych dziedzinach a nie tylko (co jest błędnie utożsamiane z adwokatami) prawem karnym.

 

W zakresie zainteresowań przedstawicieli tego zawodu mogą więc leżeć takie dziedziny jak chociażby prawo cywilne, gospodarcze, administracyjne jak również własności intelektualnej oraz autorskie. Oczywiście jedynie w nielicznych z nich kancelaria adwokacka Rzeszów będzie prowadzić działalność pro bono a więc usługi świadczone w interesie publicznym na rzecz osób bądź też jednostek których po prostu nie stać na zapłatę.

 

Przykładem takiego działania może być chociażby „:adwokat z urzędu”, występujący w imieniu osoby odpowiadającej za przestępstwa czy wykroczenia, które zostały przez niego popełnione. Należy powiedzieć równocześnie, że nie tylko kancelaria adwokacka Rzeszów ma w swym zwyczaju działalność non –profit. Mają ją również firmy zajmujące się reklamą i marketingiem jak również szpitale..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest działalność kancelarii pro bono
Nick: