Dodany: 2011-11-03 09:32:18
 

Jakie usługi w zakresie prawa autorskiego i własności intelektualnej oferują kancelariePrawo autorskie i własności intelektualnej pomimo, że nie dotyczy każdego z nas to odbija się bardzo szerokim echem w środowisku gdzie działa kancelaria adwokacka Rzeszów. Jest ona podmiotem który nie tylko będzie brać udział w sprawach karnych, karno – skarbowych czy też toczących się przed organami administracji publicznej lecz również w tych które dotyczą właśnie wspominanego powyżej prawa autorskiego i własności intelektualnej.

 

Jej zadaniem będzie więc zamiast ochrona interesów osób fizycznych i prawnych ochrona talentu. Pomimo, że w Polsce istnieje wiele instytucji zajmujących się tą kwestią to jednakże nie wszyscy chcą z nich korzystać W tym względzie kancelaria adwokacka Rzeszów jest podmiotem który w swych działaniach będzie o wiele bardziej skuteczny. Zajmuje się ona w tym przypadku mniej znanymi autorami którzy nie są zrzeszeni w ZAIKS czy też innym stowarzyszeniu.

 

Jak w każdej dziedzinie tak i tutaj proponowane są najpierw usługi związane z doradztwem których celem jest zaprzestanie wykorzystywania twórczości danej osoby niezgodnie z prawem. Gdy to nie będzie skuteczne pozostaje droga sądowa. Wytoczeniem procesu może zająć się kancelaria adwokacka Rzeszów na wniosek poszkodowanego..

Nick: