Dodany: 2018-01-24 11:38:02
 

Ustalenie opieki

Jeśli para rozwodzi się, znalezienie jednego sposobu opieki nad dziećmi jest jednym z największych wyzwań dla nich. Jest to bardzo trudne wyzwanie, a jeśli nie wiemy, jak ustalić kontakty z dzieckiem adwokat może to zrobić dla nas.

Bardzo często dzieci pozostają z matką, a ojciec dostaje prawo do odwiedzin w weekendy lub zabierania dzieci do siebie. Jednak forma dzielonej opieki staje się coraz bardziej popularna. Wtedy dzieci mieszkają z matką przez pół miesiąca i pół miesiąca u ojca. To rozwiązanie pomaga utrzymać relacje z obojgiem rodziców, ale oboje rodzice muszą mieszkać w tym samym mieście, aby dziecko regularnie jeździło do przedszkola lub do szkoły. Jeśli chodzi o kontakty z dzieckiem, adwokat może również precyzyjnie określić, jak powinien wyglądać temat wakacji, podróży zagranicznych i podobnych informacji.

Warto rozpoznać te problemy najwnikliwiej aby dzieci cierpiały jak najmniej podczas rozstania rodziców. Ponadto dzieci nigdy nie powinny być wykorzystywane jako karty przetargowe i być narzędziem które pozwoli manipulować byłym partnerem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ustalenie opieki
Nick: