Dodany: 2011-11-03 08:59:36
 

Prawo cywilneObowiązek zawierania umów kupna – sprzedaży jak również charakteryzujących korzystanie z usług to prawidłowa forma zawierania wszelkich transakcji opisywanych przez prawo cywilne. Nie trudno się dziwić, że kodeks cywilny jak też postępowania cywilnego to dwa najważniejsze z punktu widzenia każdego z nas akty prawne.

 

Nie zawsze jednak wszystkie transakcje których dokonuje czy to adwokat Rzeszów, osoba prywatna czy przedsiębiorstwo będą zawarte poprzez odpowiednio spisaną umowę. Znając mentalność polaków aby było taniej większość transakcji zawierana jest bez umowy na „słowo”. Jeśli trafimy na uczciwego kontrahenta możemy na takie rozwiązanie przystać. Co jednak stanie się gdy zostaniemy oszukani?

 

Jak dochodzić swych praw przed sądem gdzie będzie reprezentował nas adwokat Rzeszów kiedy nie znajduje się w naszym posiadaniu dokument potwierdzający zawarcie umowy sprzedażowej? Takiej możliwości nie będzie. Każda umowa nabycia czy też sprzedaży nawet na niewielką kwotę to dokument wart każdych pieniędzy co zresztą będzie sugerować każdy adwokat Rzeszów gdy tylko udamy się po poradę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo cywilne
Nick: